Otevírací doba
po - pá: 8:30 - 17:00 hod.
sobota: 8:30 - 11:00 hod.
 
Telefon+420 601 142 210
Domovská stránka > Eshop > Ložnice

Matrace Studená pěna


Dlouhá životnost, vynikající ortopedické vlastnosti, pevnost a pružnost

Pěna vyráběná za studena za přítomnosti vody. Při výrobě studené pěny nepoužíváme formaldehyd, ani jiné škodlivé látky.Vyznačuje se vysokou pevností a pružností. Matrace z kvalitní studené pěny jsou tuhé. Významnou vlastností studené pěny je její vzdušnost.
Ta je mnohem větší než u běžných PUR pěn. Díky ní matrace snadno odvětrávají absorbovanou vlhkost, čímž omezují výskyt roztočů, kteří potřebují k životu a množení vlhké prostředí. Studená pěna má dále díky své pevnosti velmi dlouhou životnost a vynikající ortopedické vlastnosti.
 
 
Matrace ze studené pěny je vhodné kombinovat s polohovacím lamelovým roštem.
Vzdušnost jádra je zabezpečena odvětrávacími kanálky po celé ploše matrace.  Její konstrukcí je pěna s velkými póry kde jednotlivé buňky mají i pevnější stěny oproti polyuretanu, tím je možno docílit dobrou elasticitu, tvarovou stálost a delší životnost. Díky pórum má i dobrou vzdušnost. Díky možnosti kombinovat různé tuhosti pěny v matraci, je možné docilovat dobrou oporu těla a páteře. Matrace je také vhodná na všechny typy pevných, ale i na polohovatelné rošty.
Matrace Studená pěna
 
Omezit cenu
2.511 Kč
10.659 Kč
 
Produktů na stránku: 15 45 72