Otevírací doba
po - pá: 8:30 - 17:00 hod.
sobota: 8:30 - 11:00 hod.
 
Telefon+420 601 142 210
Domovská stránka > Informace o produktech > Informace o potahu GELTECH

Informace o potahu GELTECH

Potahy na matracích Geltech® jsou konstruovány ze dvou samostatných polovin (snadná údržba, možnost praní i v domácích pračkách, možnost používání matrace bez omezení i v době, kdy je jedna polovina potahu prána). Jsou pratelné na 60 °C.
Veškeré potahy mají luxusní vzhled, vysokou gramáž proševu a jsou velice příjemné na dotek. Matrace Geltech® jsou opatřeny plastickým proševem, který podporuje ortopedické vlastnosti a provzdušnění výrobku.


Intense
Špičkový potah s uhlíkovými vlákny. Pomáhá zbavovat tělo statického náboje, čímž dochází k hlubšímu a intenzivnějšímu spánku.

Wellness
Designově propracovaný potah, který je velice příjemný na dotek a pomáhá snižovat rušivé účinky statické elektřiny, která může v průběhu spánku na naše tělo negativně působit.

Hypoallergen Greenstyle
Svěží potah obsahující výtažky z esenciálních olejů citrónu, levandule a eukalyptu, má hypoalergenní a antiroztočové vlastnosti.

Bamboo
Potah, obsahující jemné bambusové vlákno s hygroskopickými účinky, má antibakteriální vlastnosti a pomáhá zabraňovat vzniku plísní.