Otevírací doba
pondělí: 9:00-12:00   13:00-17:00
úterý:     9:00-12:00   13:00-18:00
středa:   9:00-12:00   13:00-17:00
čtvrtek:  9:00-12:00   13:00-17:00 
pátek:    9:00-12:00   13:00-17:00
sobota:    9:00-12:00
 
Telefon+420 601 142 210
Domovská stránka > Informace o produktech > Informace o roštech, matracích BLANÁŘ

Informace o roštech, matracích BLANÁŘ

ROŠT PA1
Polohovací lamelový rošt,polohování hlavy (5 poloh) + nohou (1 poloha)17 lamel uložených v pevných plastových pouzdrech,úložný prostor lůžka přístupný od nohou

ROŠT PD1
Polohovací lamelový rošt,polohování hlavy (5 poloh) + nohou (1 poloha),28 lamel uložených ve výkyvných kaučukových pouzdrech,popruh proti přetížení,úložný prostor lůžka přístupný od nohou

ROŠT VC1
lamelový rošt polohovatelný pomocí el. motorů,polohování hlavy i nohou,28 lamel uložených ve výkyvných kaučukových pouzdrech,popruh proti přetížení,umožňuje pouze omezený přístup do úložného prostoru lůžka

ROŠT VE1
lamelový rošt polohovatelný pomocí el. motoru,polohování hlavy (motorem) + nohou (mechanicky 1 poloha),28 lamel uložených ve výkyvných kaučukových pouzdrech,popruh proti přetížení,úložný prostor lůžka přístupný od nohou pomocí plynových pístů

MATRACE ALENA
Sendvičová matrace. Dvě okrajové zóny mají mezi vrstvy tvarované pěny vloženu desku z polyuretanové pěny. Středová zóna je tvořena monoblokem z polyuretanové pěny [o vyšší objemové hmotnosti]. Toto zónování zaručuje zvýšenou nosnost zvláště ve střední, nejvíce namáhané, části matrace. Výška matrace v potahu je cca 14 cm. Matrace je opatřena snímatelným, oboustranně prošitým a pratelným potahem.

MATRACE SIMONA
7-mi zónová matrace složené z kvalitních studených pěn s výrazným profilováním povrchu, zajišťuje dobrý spánkový komfort. Jádro je složeno z desek ze studených pěn o nižší [bílá pěna] a vyšší [zelená pěna] tuhosti, což umožňuje výběr měkčí a tvrdší strany matrace. Matrace ze studených pěn jsou zhotovené tzv. „studenou technologií", která zajišťuje dokonalou propustnost vzduchu. Výška matrace v potahu je cca 15 cm. Matrace je opatřena snímatelným potahem, výrobce si vyhrazuie právo na jeho změnu po čas nabídky.

MATRACE NELLY
Matrace z kvalitních pěn, která je vyrobena bez použití lepidel. Jádro je složeno z desek z polyuretanových pěn o nižší [žlutá pěna] a vyšší [růžová pěna] tuhosti, což umožňuje výběr měkčí a tvrdší strany matrace. Výška matrace v potahu je cca 15 cm. Matrace je opatřena snímatelným potahem, výrobce si vyhrazuje právo na jeho změnu po čas nabídky

MATRACE ADRIANA
Matrace v sobě spojuje měkkost latexu a současně pevnost a vzdušnost HR studených pěn. Díky důmyslnému systému otvorů v latexové části a kanálků v části ze studených pěn je tato matrace dokonale odvětrávaná,Profilová konstrukce umožňuje výborné přizpůsobení se tělu a zároveň je vhodná pro kombinaci s polohovacími systémy lamelových roštů. Celkové výška matrace v potahu je cca 18 cm. Matrace je opatřena snímatelným, oboustranně prošitým a pratelným potahem.

MATRACE NIKOLA
7-mi zónová luxusní matrace z kvalitních studených pěn a VISCO elastické pěny [líná pěna] s výrazným profilováním povrchu zajišťuje správný a velmi dobrý spánkový komfort. Středová deska z kvalitní studené pěny [bílá pěna] je opatřena masážní deskou ze studené pěny [tmavě zelená] a deskou z VISCO elastické pěny [žluto-zelená], VISCO pěna, tzv. líná pěna, reaguje na teplotu a tlak, kterým lidské tělo na matraci působí a dokonale se mu přizpůsobuje. Výška matrace v potahu je cca 19 cm. Matrace je opatřena luxusním, snímatelným, zónově a oboustranně prošitým a pratelným potahem.

MATRACE IVANA

7-zónová matrace ze studené vysoce elastické pěny. Konstrukce se speciálně strukturovaným povrchem v oblasti ramen, beder a pánve garantuje vynikající přizpůsobení tělu a optimální proudění vzduchu, a tím zabezpečí ideální spánkově klima. Celková výška této matrace v potahu je cca 16 cm. Matrace je opatřena kvalitním, snímatelným, oboustranně prošitým a pratelným potahem.

MATRACE PAVLÍNA
Luxusní matrace složená z kvalitní studené pěny v kombinaci s nopkovanou VISCO elastickou pěnou [líná pěna]. Tento materiál reaguje na teplotu lidského těla a dokonale kopíruje jeho tvar. Matrace je speciálně rozčleněna do 5-ti anatomických zón. V oblasti ramen je změkčená a v oblasti bederní páteře je zpevněná. Výška matrace v potahu je cca l6 cm. Matrace je opatřena kvalitním, snímatelným, oboustranně prošitým a pratelným potahem.

MATRACE LENKA
7-mi zónová matrace složené z kvalitních studených pěn s výrazným profilováním povrchu zajišťuje dobrý spánkový komfort. Jádro je složeno z desek ze studených pěn o nižší [zelená pěna] a vyšší [oranžové pěna] tuhosti, což umožňuje výběr měkčí a tvrdší strany matrace. Pěna oranžové barvy je vyrobena s použitím přírodních rostlinných olejů, což zaručuje výtečnou elasticitu, tvarovou stálost a dlouhou životnost. Výška matrace v potahu je cca 15 cm. Matrace je opatřena kvalitním, snímatelným, oboustranně prošitým a pratelným potahem.

MATRACE VIKTRORIE
Matrace je opatřena unikátním systémem tzv. „i-body". Panenka: přizpůsobivá kyčelní část opisující křivky ženského těla Panáček: přizpůsobivá ramenní část pro přirozené zakřivení mužského těla. Stále přirozeně rovná záda. Vyšší hustota pro dokonalou oporu páteřního sloupce společně s mimořádnou měkkostí zaručují opravdové pohodlí: Celková výška matrace v potahu je cca 20 cm. Matrace je opatřena snímatelným, oboustranně prošitým a pratelným potahem.

MATRACE SABINA
Matrace z kvalitních pěn zajištuje dobrý spánkový komfort. Jádro je složeno z desek z polyuretanových pěn o nižší [bílá pěna] a vyšší [růžová pěna] tuhosti, což umožňuje výběr měkčí a tvrdší strany matrace. Výška matrace v potahu je cca 15 cm. Matrace je opatřena snímatelným potahem, výrobce si vyhrazuje právo na jeho změnu po čas nabídky.